Ubytování

Máme nové internetové stránky!

WWW.PISLIKDUM.CZV penzionu U Serváce se nacházejí ČTYŘI APARTMÁNY s příslušenstvím. Celková kapacita je 20 lůžek.

VELKÝ APARTMÁN je citlivě vestavěn do podkroví a sestává se ze tří pokojů, velké koupelny, toalety a kuchyně. Značíme jej červenou barvou. První pokoj ve velkém apartmánu se jmenuje Stříbrný pokoj. Je to malá, dvoulůžková místnost hned za robustním historickým komínem. Nejdete zde tichý, teplý a světlý prostor s velmi vlídnou atmosférou. Druhou místností velkého apartmánu je Zelený pokoj. Je vybaven třemi postelemi, z toho jedno manželské dvoulůžko a menší dětskou postelí. Vzor koberce, úprava stěn a lampičky evokují milý dětský pokojíček. Posledním pokojem podkrovního prostoru je luxusní Červený pokoj, laděný do tmavé cihlové barvy. Z manželského dvoulůžka můžete střešními okny přímo pozorovat hvězdy, nebo meditovat při pohledu do plamenů proskleného krbu. Červený pokoj je vybaven třemi standardními lůžky. Na Červený pokoj přímo navazuje prostor kuchyně a jídelního stolu. Najdete zde velkou lednici se spodním mrazákem, dřezem, elektrickým čtyřplotýnkovým sporákem s troubou a myčku. Od jídelního stolu je oknem uklidňující výhled na kozí ohradu s volně se popásajícími zvířaty. Koupelna ve Velkém apartmánu nezklame ani náročné hosty, jsou zde dvě umyvadla, sprchový kout a rohová vana pro dva.

MODRÝ POKOJ nabízí prostorné pohodlí, se dvěma dvoulůžky, vestavěnými do mezipatra. Jeho vlídná, klidná atmosféra je nakažlivá - mnoho našich stálých hostů žádá výhradně Modrý pokoj... Z interiérových prvků vás jistě zaujme původní dřevěný strop, odborně zrestaurovaný. V interiéru najdete dveře do stylové koupelny, opatřené podlahovým topením. 

ORANŽOVÝ POKOJ je náš nejmenší pokoj s příslušenstvím. Je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem. Jestli máte rádi "svůj kouteček", jistě se vám bude líbit lůžko za rohem u okna, poskytující příjemné soukromí. Ve vnitřní části Oranžového pokoje najdete pěknou malou koupelnu. V Oranžovém pokoji vás žádné starosti nedohoní.

Modrý a Oranžový pokoj mají společnou kuchyňku v předsíni, vybavenou sklokeramickou deskou, nádobím, lednicí s mrazákem. V kuchyňce je také posezení pro 7 hostů. 

Poslední apartmán se nalézá v přízemí penzionu na jeho jižní straně. Pro jeho teplé slunečnicové stěny mu říkáme ŽLUTÝ POKOJ. Vznikl rekonstrukcí bývalých maštalí a je charakteristický krásnými klenbami. V jednom prostoru zde najdete čtyři lůžka, kuchyňský kout a barové posezení. Dřevěná podlaha a přesné kopie původních kastlových oken dodávají interiéru původní venkovský ráz. Malá koupelna s podlahovým vytápěním je osazena umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem. Žlutý pokoj je ideální pro rodinu, nebo malou skupinu přátel.

V přízemí v severní části penzionu je hostům k dispozici VELKÁ KUCHYNĚ. Slouží jako společenská, nebo školicí místnost a rovněž jako jídelna. V charakteristickém prostoru s nízkými stropy najdete stylový kuchyňský nábytek, kachlová kamna a kout pro přípravu jídel. Milovníci zpěvu a hudby jistě ocení klavír a různé bicí nástroje. Jednoduché ozvučení a dataprojektor s plátnem vám umožní zahrát si s přáteli karaoke, podívat se na film, nebo se zúčastnit školení či přednášky. Při nízké obsazenosti penzionu můžete ve Velké kuchyni trávit nerušeně dlouhé chvíle v křesle u teplých kamen.

Televizi v celém penzionu nenajdete. Můžete si však půjčit knížku z bohatého výběru beletristické literatury a považujete-li to za potřebné, připojit se k wi-fi.

Ve sklepě pečujeme o dobře zásobenou vinotéku. Naši dodavatelé jsou vinaři z Jižní Moravy a francouzští a argentinští výrobci. Milovníci piva jistě ocení výčep výtečné jedenáctky Šerák místního jesenického pivovaru Holba. Celý sklep je samoobslužný.

Domácí mazlíčky ubytováváme s páníčky pouze v přízemí, ve Žlutém pokoji.

Při pobytech delších nabízíme hostům průběžný úklid pokojů, koupelen a toalet, výměnu ručníků, osušek a ložního prádla a možnost vyprat osobní prádlo.

Na louce za domem je pro vás připraveno posezení s grilem, ohniště, pro děti houpačky, pískoviště a drobné herní prvky. Za horkých letních dnů si hosté vychutnávají stinnou tůň na potoce.

Můžete chodit za kozami do ohrady, krmit je, brát do ruky kůzlata. Můžete si volně sklízet celosrzónní jahody, na začátku léta trhat třešně, na podzim jablka a ořechy. Můžete zkusit si štípat dříví, cítíte-li chuť pracovat ručně.

Naši hosté se shodují, že prostředí penzionu U Serváce je přátelské a že si v něm výborně odpočinou.

Dopřejte si nearanžovanou, spontánní dovolenou v čarokrásné krajině, daleko od civilizace!


Oblíbené odkazy