Vzkazy

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Strongly recommended!! (Stefanie, 3.4.2015 19:10:26) Odpovědět

  Why? ...

  *the interior is absolutely gorgeous, you can't tell where to look first. You can see the owners put their heart and soul into it
  * it has at least 10 musical instruments so funky nights are guaranteed
  * the hosts are really very warm and friendly, they speak English very well
  * the breakfast includes homemade food, freshly baked bread and veggies from the garden
  *the kitchen is well furnished, so if you want to cook you own meals you'll find everything you need.
  * the goats are just the best view you can get when you're looking out the window after you've just gotten up- you'll be in a great mood for the rest of the day!! :-)
  *the area is very beautiful, the hills are very pittoresque and the sculptures in them are unique
  *the owners can provide you with a barrel of beer = beer from the tap
  * the owners take care of the environment by recycling consciously


  Small warning: make sure you buy a touristic map in advance as the tours aren't marked very well + make sure your car's tank is full as there are no petrol stations in the immediate vicinity.

  You should absolutely experience the goat farm's vibes yourself, you'll definitely want to come back!! :-)


 2. Laudatio Servácovi (Šnevajsovi z Olomouce, 7.1.2015 21:05:38) Odpovědět

  Něco jsme slyšeli, ale moc jsme si nedovedli představit, do čeho jdeme. Přivítala nás malebná venkovská chalupa s hliněnou omítkou a kouřícím komínem. Milá Ladovská vánoční atmosféra na nás dýchla hned při příjezdu. Modrý kachlový sporák v kuchyni, dřevěná podlaha, nábytek a spousta vkusných doplňků mi připomněli dětské prázdniny na chalupě u babičky. Místo staroušků nás však v roli majitelů přivítali mladí manželé Kvapilovi. Převlečené za tři krále jsme jeden večer mohli poznat i jejich čtyři čiperné děti. Všichni jsme se brzy skamarádili s místní kočkou a kozami. Nebyly to obyčejné kozy již podle vzhledu bylo poznat, že kozel Servác IV. je skutečný šlechtic mezi kozly . Prožili jsme dny milé, sportovní, láskyplné, hravé, voňavé, veselé, hřejivé, …, neváhejte i na vás čeká prožitek z míst, kde si příroda a lidé rozumí. Eva, Lada a děti.

 3. tombola na lidovském plese (Václav, 6.1.2015 20:11:01) Odpovědět

  No, lístky do tomboly na olomouckém lidoveckém plese určitě doporučujeme kupovat - kromě víkendu v našem penzionu můžete vyhrát také kosmetiku HB nebo pišlické hračky. A kdyby snad ne - můžete přijet i tak a zaplatit ze svého... :-) Na Polákovy se rozhodně velice těšíme! :-)

 4. Pozdě,ale přece... (Karel a Milena Polákovi, 6.1.2015 19:50:23) Odpovědět

  Dobrý den,také my bychom chtěli (i když velice opožděně) napsat pár dojmů z víkendového pobytu na kozí farmě.
  Tento pobyt jsme vyhráli na lidoveckém plese loni v zimě (předávali nám ho spolu se srdečným pozváním sami manželé Kvapilovi).Samozřejmě nás tato výhra potěšila a rozhodli jsme se, že pojedeme na jaře.Trochu nás zaskočily docela obsazené termíny,ale o to víc jsme se těšili.Jela s námi i naše dvanáctiletá dcera se svou spolužačkou.Nebudu popisovat,co jsme všechno dělali.Je pravda,že to byl úplně jiný druh odpočinku,než na "normální" dovolené a mohu to každému vřele doporučit.A když jsme odjížděli,děvčata prohlásila,že za ty tři dny jim ani počítač a televize nechyběly.
  Už se těšíme,že to letos zase vyjde...Děkujeme,Kvapilovi.

 5. silvestrovský týden snů (J+V+V+L+K Kapounkovi, 4.1.2015 21:51:53) Odpovědět

  Milá Karin a milý Václave,
  i my přidáváme slova chvály, jsme rádi, že jsme poslední dny roku loňského a ty první roku tohoto mohli strávit právě u Vás, u Serváce! Určitě zase přijedeme!

 6. volný vík v únoru (a.bardodějová, 1.1.2015 22:13:40) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Dobrý den, máte nějaké volné termíny v únoru? nejlépe sudé víkendy od čtv do ne. děkuji a.bardodějová

  1. schopný dát jídlu na stůl, co udělám bez tebe, jsi (TRACY, 31.1.2019 6:58:28) Odpovědět

   Jsem velmi šťastná, že všem slyším, že mé svědectví řekne. jsem Tracy Johnsonová ze sjednoceného státu, jsem zdravotní sestra, tento příběh mého milostného života. Byla jsem vdaná za 4 roky a v pátém roce svého manželství musela druhá žena vzít svého milence od mého a můj manžel mě opustil a děti a trpěli jsme po dobu 2 let, až jsem se setkal s příspěvkem, kde tento muž Dr. Kakuta někomu pomohl a já jsem se rozhodl, že mu pomůže přivést mého milence zpátky domů a věř mi, že mi jen posílám svůj obrázek a to můj manžel a po 48 hodinách, jak mi to řekl, viděl jsem, že do domu vcházelo auto a vidím, že to byl můj manžel a že přišel ke mně i k dětem, a proto jsem rád, že každý z vás podobný setkal se s tímto mužem a nechal svého milence zpátky k sobě. Můžete ho kontaktovat touto e-mailovou adresou gethelp05@gmail.com

  2. Máte nějaký problém, který vás obtěžuje? (TRACY, 31.1.2019 6:22:34) Odpovědět


   Jsem velmi šťastná, že všem slyším, že mé svědectví řekne. jsem Tracy Johnsonová ze sjednoceného státu, jsem zdravotní sestra, tento příběh mého milostného života. Byla jsem vdaná za 4 roky a v pátém roce svého manželství musela druhá žena vzít svého milence od mého a můj manžel mě opustil a děti a trpěli jsme po dobu 2 let, až jsem se setkal s příspěvkem, kde tento muž Dr. Kakuta někomu pomohl a já jsem se rozhodl, že mu pomůže přivést mého milence zpátky domů a věř mi, že mi jen posílám svůj obrázek a to můj manžel a po 48 hodinách, jak mi to řekl, viděl jsem, že do domu vcházelo auto a vidím, že to byl můj manžel a že přišel ke mně i k dětem, a proto jsem rád, že každý z vás podobný setkal se s tímto mužem a nechal svého milence zpátky k sobě. Můžete ho kontaktovat touto e-mailovou adresou gethelp05@gmail.com

  3. schopný dát jídlu na stůl, co udělám bez tebe, jsi (MILES, 30.1.2019 12:25:15) Odpovědět

   Kouzlo peněz mi fungovalo skvěle, mám práci, která mi platí

   758 dolarů za měsíc a moje rodina se po tak dlouhých letech neusmívá

   schopný dát jídlu na stůl, co udělám bez tebe, jsi

   nejvíce důvěryhodný. Váš e-mail je ponechán na tomto fóru. gethelp05@gmail.com

 7. Rozhodně jeďte! (Barča z Brna, 10.12.2014 19:22:41) Odpovědět

  Tohle je naprosto skvělé místo. Krásné okolí, spousta míst na koupání, výlety s dětmi i bez, kola, do přírody i za kulturou, zvířata, zahrada, gril, parádní pokoje, velkopanské snídaně, usměvaví a přátelští majitelé, co dodat, prostě tam jeďte, nebudete litovat. Jedno z nejlepších míst, kde jsme kdy byli.

 8. Skvělý prodloužený víkend (Cháska turecká, 20.11.2014 22:42:25) Odpovědět

  Stojí za to vážit třeba čtyřhodinovou cestu z Prahy, abyste zažili kouzlo penzionu U Serváce. Klid, krásná příroda v okolí a zářící dům i rodina, která jej provozuje jako příčiny toho, že celý týden po vašem pobytu v těsném podhůří Rychlebských hor budete mít "takový zvláštní" povznesený pocit. Karin, Václave, Jochíme, Emi, Fili i Martičko, moc vám děkujeme. Přijedeme zas.

 9. Pěkný víkend . (Vojcik Václav, 11.11.2014 17:43:22) Odpovědět

  Děkujeme za příjemně prožitý víkend. Počasí
  nám sice nepřálo , ale krb neměl chybu.
  Jistě se k Vám zase vrátíme . Všem vřele
  doporučuji , klid , relax , a pohoda.

 10. tak trochu jiná recenze (Magdaléna Strejčková, 28.10.2014 19:23:44) Odpovědět

  Tam, kde se zastavil čas – tip pro vás!

  Doslova. Ten víkend nám spadnul z nebe do kolotoče všedních dnů. Vlastně jsme ten pobyt dlouho odkládali, měnili termíny a nemohli se rozhoupat. Ale takový dárek loňského Ježíška, který byl manželovi nadělen rukami jeho „chlebodárce“ se přijímá s vděčností. Čas strávený v práci převažuje na misce vah nad časem stráveným aktivně s rodinou a i proto byl tento víkend originální, skvělý a nápaditý dárek, jak „odškodnit“ svého zaměstnance, jeho polovičku i ratolesti, které si chtějí pořádně užít svého manžela a tátu.

  A teď to přijde. Milujeme wellness, hotely s bufetovou polopenzí a pohodlí. Nezapírám. Rádi se necháme hýčkat, když už někam máme jet. A tak se pochopitelně vkrádaly otázky – co budeme v jakési chalupě na konci světa dělat? My, sice vesničané, leč městského ducha plni? Bez jakýchkoliv očekávání jsme se sbalili a v poslední dny skutečného babího léta odjeli kdesi do Rychlebských hor. Prostě, budeme spolu.

  Tma byla jak v ranci, když jsme zastavili na konci vesnice. No nazdar. Jsme v koncích. Doslova. Ještě jsme ani nevypnuli motor auta, otevřeli dveře – a mezi děti skočilo kotě. A pak další. „Jééé,“ vyjekly děti překvapením i potěšením. A věci se začaly hýbat nečekaným směrem. U setmělé chalupy jsme zatelefonovali panu majiteli, který za chvíli přijel z vesnice, kde se svou početnou rodinkou bydlí, přivítal se s námi a - „Jééé,“ vyjekla jsem překvapením a potěšením pro změnu já, protože jsem v něm poznala kamaráda z doby společného skautování. Odemčením dveří chalupy se nám otevřely nové obzory…

  Zrekonstruovaná chalupa stará dvě stovky let voněla od prvního pohledu dávnými vzpomínkami, dřevem a lákala teplem domova. Ubytovaní jsme byli v prvním patře, v podkroví. Útulnost všech pokojíčků byla nečekaná. Dýchala tu tradice, jakou jsme znali od svých babiček, když jsme k nim jezdili na prázdniny - kříž na zdi, hlasitě tikající hodiny, krajkový ubrus, svíčka. To vše ale velmi citlivě a vhodně doplněné vkusnou ženskou rukou, která barevnými záclonkami, sušenými levandulemi, tvůrčím vybavením interiéru s jemnocitem ladila celek na jedničku. Podtrženou. Krb v naší ložnici, kachlová kamna dole v kuchyni, která s basou a starým omšelým klavírem dávala tušit společenskému dění, na chodbě dřevěná knihovna. Knihy našeho dětství, knihy, co jsme rádi četli a co bychom si přečíst chtěli... Příjemná koupelna, do které jsme se jeden po druhém pozavírali a pak všichni rychle únavou odpadli pod střešními okny, ještě chvíli zírajíc na hvězdnou oblohu. Jen chvíli... V kamnech sálal oheň a my se v tmavém domě plném starých příběhů úplně sami propadali kdesi do dávných let…

  Ráno se vylouplo do barev a vůně podzimu a zvědavě rozhrnulo záclonky sobotního dne. Z oken jsme zahlédli stádečko koz a statného kozla. Děti pobíhaly po domě a z apartmánové kuchyňky jsme je vyháněli s tím, že snídaně je v ceně a právě v tuto chvíli že přijel pan majitel a připravuje nám něco dobrého. Sešli jsme dolů. Rána můžou být nečekaným zpestřením celého dne. Dva chlapi v bílých zástěrách a s kuchařskými čepicemi na hlavách se starali o naše kručící břicha s úctyhodnou starostlivostí a roztomilostí. Pan majitel se synkem. Dlouho mi ranní káva nechutnala jako tehdy. Probrali jsme plány na dnešní den, pobavili se o životě, jejich cestě za tímhle podnikáním, do kterého se pustili očividně srdcem a vydali jsme se každý po svém…

  Ten den se z nás stali zlatokopové. Klondajk může být skoro „za rohem“. My ho ten den objevili v nedalekých Zlatých horách, kde jsme navštívili Zlatorudné mlýny. Po zajímavém výkladu kluci zkusili štěstí a těžili zlatá zrníčka písku, která si pak mohli odnést. Hodilo se to, právě všechny ty doly a rudy probírali v přírodovědě. Škola hrou, škola zážitkem, škola zkušeností. Komenský by z nás měl radost. Sil bylo ještě dost. Sluníčko pableskovalo na barevných listech a z posledních svých babí letních sil zvalo k další procházce.

  Vzali jsme děti do baru. Bylo poledne, čas se občerstvit. Tenhleten bar je k posilnění těla i ducha jako stvořený. Leží v lesích u Horní Lipové a cestou k němu kráčí davy rodin s dětmi, pejskaři, trempíci a i dalších zvědavci. Včetně nás. Lesní bar je originální počin, kterým jsme chtěli dětem ukázat, že si v dnešní době ještě někdo troufne vsadit vše na lidskou čest a poctivost. Po té, co si v „samoobslužném srubu“ pochutnali na kremrolích, z potoka vytáhli vychlazené pitíčko, rozkoukali se, vyfotili a špekáčků možnost opékání nevyužili, zaplatili jsme pravdivě i s tringeltem útratu do nikým nehlídané plechové pokladničky a vesele jsme se vraceli zpět. Ještě jsme se stihli po okolí „naší“ chalupy rozhlédnout, děti si poběhaly, polozily, na houpačkách se zhoupli, kočky pohladily, kozí stádečko prozkoumaly, s kozlem Servácem se vyfotily, koně od sousedů poobdivovaly a vůbec nám nikomu nechybělo to wellness a bufetový stůl. Znavení jsme za sebou všichni zavřeli dveře. Uvařili jsme si v osamocené chaloupce malou večeři, probádali knihovnu, zahráli na klavír, zkusili i basu, četli, smáli se spolu a znavení usnuli.

  Nedělní ráno bylo ještě zlatavější než včera. Sbalili jsme se. Poslední pohled z podkrovního okna a dolů na snídani. Domácky servírovaná s laskavým slovem chutnala svátečně. Nakoupili jsme symbolicky kosmetiku s kozím mlékem a rozloučili jsme se. Vůbec se nám nechtělo. Zpět dolů. Domů. Do toho všedního kolotoče, do ruchu města, zpět do časoprostoru z míst, kde se čas zastavil... Vzali jsme to přes nedaleké známé poutní místo, načerpat tam sílu do reality a naposledy se nadechnout. To místo uprostřed lesů, kam proudí davy poutníků, určitě z fotky poznáte…

  Jsem za ten víkend vděčná. Za to poznání, že ještě jsou místa, kde žijí obyčejní lidé s hodnotami na tom správném místě. A když mají navíc na tom správném místě ten správný objekt, do kterého dali všechno, stojí za to poznat to tam blíž.

  Ředitelům, businessmanům a manažerům bych tohle místo na pročištění hlavy ordinovala povinně. Bez televize, notebooků, mobilů. A sobě bych tohle místo ordinovala taky. Zavřela bych se tam na pár dnů a uskutečnila tolik výzev mého života. A možná, možná by z toho vznikla i další kniha…

  Máme rádi wellness. A hotely s bufetovou polopenzí. Ale chcete-li se vrátit ke kořenům, chcete-li se vrátit sami k sobě a ke svým nejbližším, objevte tohle místo. Není to jen kozí farma. Je to příběh, historie, tradice. Jste to vy. Chce to možná trochu odvahy, poznat skutečně sám sebe a nebát se pravdy. Ale pravda, pravda přece osvobozuje, ne? Tak vzhůru!

  www.penzionuservace.cz

 11. Jednou nestačí! (Pavla + Veronika, 27.10.2014 12:16:20) Odpovědět

  Srdečně zdravíme všechny Kvapilovy a zároveň děkujeme za milé příjetí, čisté a příjemné prostředí, poklidnou atmosféru... Penzion U Serváce je jedno z těch míst, kde se chce člověk znovu vrátit..... Ať se vám daří.

 12. Ideální odpočinek pro cyklisty (Rosta, 1.10.2014 11:52:59) Odpovědět

  Prostředí penzionu je příjemné, velmi blízkou oblíbených Rychlebských stezek. Ve sklípku se točí dobré pivo nebo lze využít i víno. Trocha vyžití je i pro malé děti. Byli jsme moc spokojeni. Mohu jen doporučit.

 13. To pravé místo pro odpočinek.. (Prevužňákovi & Brožovi, 17.9.2014 20:10:11) Odpovědět

  V penzionu U Serváce jsme byli poprvé (a snad ne naposled), moc se nám tam líbilo. Krásné klidné prostředí, penzion čistý, skvěle vybavený, s malými (i velkými) dětmi ideální - prostor, houpačka, pískoviště, zvířata.. Majitel velmi příjemný a ochotný. Ideální místo na MTB, v okolí několik cyklostezek. Vřele doporučujeme!

 14. Úžasná dovolená (Makovi, 1.9.2014 11:29:24) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Úžasná atmosféra přírody, klidu a starého venkova. Majitelé přátelští, vstřícní, oduševnělí lidé. Velmi bohaté a královské snídaně s domácími kozími produkty a množství, že jsme nemuseli ani obědovat :-). Velice děkujeme za krásný pobyt a všem vřele penzion U Serváce doporučujeme!

  1. Re: Úžasná dovolená (Nira Shalom, 28.12.2018 17:49:34) Odpovědět

   I want to share my wonderful testimony on how i got back my Husband of my life back,i want to tell the people in the world there is a real spell caster online and is powerful and genuine, His name is Baba Wale Wiseman, He helped me recently to reunite my relationship with my Husband who dumped me, When i contacted Wiseman he cast a love spell for me and my Husband who said he doesn't have anything to do with me again called me and started begging me. To anyone who is reading this article and needs any help Wiseman can also offer any types of help like Reuniting of marriage and relationship, Curing of all types of Diseases, Court Cases, Pregnancy Spell, we are now very much happy with our self. Wiseman makes him realize how much we love and need each other. This man is for real and good.he can also help you to fix your broken relationship. I had my husband back! It was like a miracle! No marriage counseling and we’re doing very well,in our love life.Contact this great man if you are having any problem with a lasting solution
   through Email: babawalewiseman01@gmail.com
   WhatsApp: +2348129806153

 15. Pohádková dovolená (Bára Kowalczyková, 30.8.2014 21:28:52) Odpovědět

  Děkujeme moc za jedinečný pobyt ve vaší pohádkové chaloupce. Zamilovala jsem si tohle místo už když jsem poprvé do vašeho domečku vešla. Děkuji za krásná rána provázené kozím mečením, milou atmosféru, kterou majitelé i se svými zlatými vytvořili a vůní tohoto kraje. Budeme se těšit na příště, věřím, že brzy.

 16. Kouzelná dovolená (Stavinohovi, 21.8.2014 20:52:23) Odpovědět

  Přátelé,
  děkujeme za vytvoření tak krásného a vlídného prostředí. Moc se nám u vás líbilo. Noční ticho, balzám pro duši, když děti spí :-). Bohaté snídaně, pozorný pan hostinský, i děti se naučili k/dojit kozy. Chlapi si dali dobré pivečko, ani do hospody nemuseli ;-). Velmi oceňujeme dobré zázemí pro děti, doufáme, že se sem zase někdy vypravíme. Děkujem

 17. Konvivialni atmosfera, artisanalni snidane:-) (Marie Kolmanova, 21.8.2014 7:23:07) Odpovědět

  Milí,
  u Serváce nás bavila konvivialní atmosféra a snídaně, na kterých se podílely místní kozy:-).
  Je velmi příjemné se vzbudit k bohatě prostřenému stolu, kde nás čekaly samé dobroty.

 18. Balzám na duši i tělo (Markéta Skočovská, 12.8.2014 11:43:21) Odpovědět

  Tohle už jsem dlouho potřebovala- voňavou přírodu, zvířata u penzionu i v lese, výlety do okolí, klid, ticho a zároveň příjemnou společnost, neuvěřitelné (obsahově i esteticky) snídaně s mečením koz skrze otevřené okno do zahrady...děkuju moc, Kvapilovi, ať se Vám daří, máte krásné děti, které mají to štěstí vyrůstat v takovémto světě. Brzy na viděnou!

 19. Nezapomenutelné (Cigánkovi, 9.8.2014 22:06:29) Odpovědět

  I když jsme U Serváce spíše jen přespávali, byla to úžasná rána. Děti sotva otevřely oči, chtěli hned podojit kozenky. Pak si vypily mlíčko a dokonce přišly na chuť i čerstvému kozímu sýru :-) a hlavně čerstvému mátovému čaji, který byl skvěle vychytaný. A velitel výpravy ještě i po týdnu vzpomíná na bohaté, pestré a vydatné snídaně.
  Snad se jednou vrátíme.

 20. Dovolenou u Serváce (Monika Konšelová, 7.8.2014 18:01:45) Odpovědět

  vřele všem doporučuji :-), snídaně, které jinde nenajdete - čerstvě upečený koláč od majitelky, kozí jogurty, tvarohový sýr, vajíčka, čerstvý mátový čaj - klidný a pohodový majitel..zahrada, zvířata....okolí, které stojí za to navštívit. Byli jsme jenom tři dny - ale naprostá spokojenost. Děkujeme.

 21. Pozdrav (Ludmila, 30.7.2014 18:39:35) Odpovědět

  Zdravím tě Vašku i s babičkou,je u nás na návštěvě a díváme se na váš veb.Pa pa zdraví Liduška

 22. pozdravení hostům (Václav Kvapil, 30.7.2014 16:38:55) Odpovědět

  Milá Báro, milí Hanákovi! Děkujeme za pochvalu, moc nás těší, že jste byli spokojení. Moc rádi vás zase přivítáme!

 23. odpočinek na těle i na duši (Zuzka a Honza Hanákovi, 29.7.2014 16:57:31) Odpovědět

  Penzion u Serváce je ráj pro tělo i duši.. božské snídaně ze zahrádky, bezpečný ale úžasně prostorný "výběh" nejen pro kozy, ale i pro malé ratolesti, radostný pohled do kraje a příjemné pokoje, kde se spí jak v bavlnce.. K tomu všemu koňská dávka úsměvů a přátelského jednání od majitelů. Šlehačkou na dortu je nepřeberné množství aktivit v blízkém okolí.. od kola, přes turistiku až po koupání v lomech, kterých je v okolí spousty.. Zkrátka.. místo, kam se člověk musí vracet ! :)

 24. Rychleby jedině u Kvapilů :-) (Bar Podhrázská, 29.7.2014 14:56:40) Odpovědět

  Jsme tu potřetí. Tentokrát jsme zabrali celé skvělé a příjemné vrchní patro a všechny 4 děti se tu krásně vešly, vyspaly a nerušily se. Ranní snídaně byly pro mě ozdravným zážitkem a slepice ani nestíhaly snášet vajíčka pro hladové krky našich dětí. S citem opravená chalupa, úžasný výběh pro kozy i děti :-) a blízkost Rychlebských single trailů jen umocňuje auru tohoto místa. Shrnu to známým sloganem, který na toto místo opravdu pasuje: "Tady je svět ještě v pořádku". Vůbec neváhejte a přijeďte.

 25. Velka spokojenost (Risa a Ema, 25.7.2014 15:32:04) Odpovědět

  Stravili jsem tu na krasnych 5 dni. Vrele doporucuji vsem, kteri planuji udelat tatinkovskou akci s detmi.
  Pipa ve sklepe je uzasna :-)
  Vydatne a chutne snidane take prisli vhod. Cerstva vajicka, kozi syr ci jogurt, kava a toast. Co si vic po ranu prat...
  urcite se nekdy vratime

 26. Milí Petro a Ondřeji, (Václav, 21.7.2014 8:55:40) Odpovědět

  děkujeme za krásné pozdravení. S penzionem a chovem koz se nám opravdu daří, díky Bohu. Je to tady krásný kousek země. Velmi rádi vás zase přivítáme!

 27. Máme z Vás obrovskou radost (Petra Wagnerová, Ondřej Šenk, 14.7.2014 22:50:08) Odpovědět

  Dobrý den, je to už téměř 8let, co jsme s přítelem navštívili tento kouzelný penzionek. Tehdy byl pouze spodní apartmán, který nás uchvátil rodinnou a klidnou atmosférou. Po dlouhé době, jsme opět "naše" Kvapilovi dali do vyhledávače a okamžitě našli ubytování U Serváce. Právě jsme si prohlédli všechny vybudované apartmány a jsme nadšení, jaký kus práce jste na svém domečku udělali. Máme opravdu moc velkou radost, že se Vám daří. Zasloužíte si to! Přejeme spostu spokojených klientů, doufám že se brzy uvidíme.

 28. Děkujeme (Hrouzkovi, 29.6.2014 21:43:19) Odpovědět

  Děkujeme za pěkné chvíle na venkově - milou společnost lidí i zvířátek, útulné zázemí chalupy, občerstvující spánek i těšení se na výborné snídaně... Budeme se těšit na budoucí návštěvu.

 29. Pěkná dovolená (Jan Ruschka, 23.6.2014 20:54:55) Odpovědět

  Prožili jsme nevšední dovolenou v originálním penzionu U Serváce vedeném mladými milými lidmi s radostnou vizí. Překrásná příroda toto umocňuje . Přejeme všem podobné prožitky a majitelům děkujeme.

 30. Výborná týdenní dovolená (Lucie Schusterová, 18.6.2014 13:57:08) Odpovědět

  Děkujeme moc za opravdu velmi příjemně strávenou dovolenou. Klid, odpočinek, příjemné zázemí, výborné snídaně a krásné výlety do okolí- to vše jsme našli U Serváce.
  Rovněž si velice ceníme vřelého přístupu majitelů.
  (Oceňuji i to, že i přes velká horka byl ve žlutém pokoji příjemný chládek na odpolední spaní pro dcerku!)
  Ještě jednou děkujeme a budeme vás doporučovat dále.

 31. Skvělé ubytování v Rychlebkách (Martina Čechová, 14.6.2014 19:59:05) Odpovědět

  Jak skloubit ochutnávku skvělých trailů s rodinou dovolenkou?? No přece U Serváce. ubytování *****
  pozice penzionu *****
  prostředí *****
  příroda *****
  majitelé **********
  Už teď jsme několikrát slyšeli od dětí, že chtějí zase k Servácovi a to už jsme byli ledaskde!!!
  Takže se těšíme zase na shledanou a moc děkujeme za příjemně strávené dny u Vás.
  Martina Čechová a ostatní účastníci

 32. prosba o ubytování (Staňková Eva, 24.5.2014 21:15:11) Odpovědět

  Dobrý den, jsme 4členná rodina a malý pes a moc se nám líbí Vaše farma na letní dovolenou. Moc rádi bychom bydleli ve Žlutém pokoji mezi 12. až 16. srpnem 2014. Měli bychom zájem o snídaně.
  Děkujeme moc za Vaši odpověď.
  Staňkovi

 33. Děkujeme (Martin M., 22.5.2014 19:01:01) Odpovědět

  Pět hvězdiček ! Děkujeme za super pobyt. Úžasná chalupa, příroda, klid. A super majitelé.

 34. Dziękujemy! (Monika Wierzbicka, 20.5.2014 21:03:41) Odpovědět

  Miejsce jak z bajki! Piękny dom, piękna okolica i piękni ludzie. Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Cisza, spokój, tylko ze strumyka ciągle dobiegały jakieś piski i śmiechy. Dawno nigdzie tak nie odpoczęliśmy jak tam. Nasze dzieci ( 7 i 10 lat) ciągle pytają kiedy będziemy mogli Was znów odwiedzić :) Pozdrawiamy!

 35. díky za příjemný čas (bp, 20.5.2014 5:06:26) Odpovědět

  Užili jsme si týdenní rodinou dovolenou.
  Riška zjistil, že miluje dávat slepicím zbytky od večeře, snídat vajíčka, oheň, buřty a lovení ryb v potoce. A děti.
  Břeťa a Míša zjistili, že je nicnedělání baví.

  Díky za příjemný pobyt, máte to dobře vymyšlené i zařízené. Těším se na další pobyt v létě.

 36. poprvé U Serváce (Henryk Mandrysz, 13.5.2014 22:23:01) Odpovědět

  Měli jsme možnost pobývat v penzionu U Serváce a můžu říct, že jsme tam strávili několik krásných dní: podmínky pro rodiny s dětma výborné - hodně prostoru na zahradě, krásný potok, zvířata apod., ubytování výborné, velmi ochotní a příjemní majitelé. Překrásné místo na konci vesnice, vynikající podmínky pro cykloturistiku, turistiku, procházky apod. Velkou výhodou je možnost pobytu pro několik rodin. Rekonstrukce původního stavení je provedena velmi působivě. Určitě přijedeme znovu!

 37. ubytování (Barbora Šebová, 8.4.2014 20:35:54) Odpovědět

  Ahoj Karin! Přemýšlíme kam vyrazit s mužem a dcerou na Velikonoce, tak mě napadlo zda nemáte náhodou v penzionu volno? Mějte se prima! papa Bar

 38. Pěkné (bp, 25.2.2014 11:37:41) Odpovědět

  to tam máte...
  ať ve vám daří

  bp

předchozí 1 | 2
následující

Oblíbené odkazy